25
Lut-2016

Wyślij mnie na Księżyc! Zagłosuj w konkursie na Blog Roku

Blog Roku

Tak, na Księżyc! Bo jak dojdę do finałowej dziesiątki, to będę tak szczęśliwa, jakbym dostała bilet na kosmiczny lot.

Przyznam, że po 2,5 roku regularnego blogowania doszłam do takiego momentu, że potrzebuję kopa, dodatkowej motywacji, uścisku dłoni, by móc dalej tworzyć. Siedziałam wczoraj na tarasie hostelu na Galapagos i rozmawiałam z grupą ludzi z całego świata. Powiedzieli: zobaczyłaś już tak wiele! Spełniłaś swoje największe podróżnicze marzenie. A jakie jest kolejne?

Chcę się rozwijać na polu blogowym i pisarskim. Zamienić pasję w pracę. Robić to, co kocham i nie przejmować się dniem jutrzejszym. Żyć, nie mając poczucia, że działam niezgodnie ze swoimi ideałami, wartościami i potrzebami. Wiem, że nagroda Blog Roku czy wygrana w kategorii podróże otworzyłaby wiele drzwi (które wciąż są dla mnie zamknięte).

Wasze wiadomości i komentarze potwierdzają, że wysyłam wam dużo dobrej energii, motywuję do podróżowania i rezygnowania z pustego, szarego życia. Dziś proszę o waszą dobrą energię.

Wyślijcie sms o treści C11161 pod numer 7124.

Głosowanie trwa do 1 marca do godziny 12:00. Koszt wiadomości to tylko 1,23 zł. Całkowity dochód zostanie przekazany na cele Fundacji Dziecięca Fantazja, która spełnia marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Tak w ogóle, to zajrzyjcie na ich stronę. Można tam wybrać malucha i zasponsorować mu prezent. Kiedyś też się przyłączyłam :). Dzieci proszą o różne rzeczy – od książek, przez mebelki, po instrumenty muzyczne. Warto pomagać!

WAŻNE: W ciągu kilku ostatnich dni spadłam z miejsca trzeciego na piąte. Aż boję się aktualizować ranking (no i spadłam na 7 🙁 )! Tylko 10 blogów dostanie się do finału, w którym będą one ocenianie przez jury.

Wiem, że na mojego bloga wchodzą fantastyczni ludzie. Liczę na was i dziękuję, bardzo dziękuje za pomoc. W was siła! Liczy się naprawdę każdy SMS.

Nadia

2

 likes / 13 Comments
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec