04
Lis-2013

Uwaga, ogłaszam konkurs! Do wygrania podróż dookoła świata

goniąc marzeniaW podróż dookoła świata zabiorą Cię Państwo Przybyszowie, którzy zaraz po ślubie spakowali plecaki, zamknęli za sobą drzwi mieszkania i wyjechali na rok. W książce „Goniąc Marzenia…” opisują żeglugę po Pacyfiku, życie wśród plemion odciętych od cywilizacji, zdobywanie wulkanów i uroki Ameryki Południowej. Dzięki uprzejmości księgarni Matras egzemplarz „Goniąc Marzenia…” może trafić w Twoje ręce.

Zasady zabawy poznacie poniżej.

„Poznaliśmy się na studiach. Tak po prostu na studenckim wyjeździe. Później, jak większość naszych znajomych, pracowaliśmy w różnych firmach. Nadszedł czas zaręczyn i przygotowań do ślubu. A w nas, razem i w każdym osobno, zaczęło dojrzewać wielkie marzenie. Wyjechać daleko i na długo… Setki godzin przegadaliśmy, zamartwiając się, co to będzie. Wiele pytań i zawsze mniej odpowiedzi. Wreszcie decyzja: pobieramy się i jedziemy w podróż dookoła świata! Marzenia są po to, żeby je realizować! Kupiliśmy porządne plecaki, spakowaliśmy się, zamknęliśmy za sobą drzwi mieszkania i wyjechaliśmy na rok. Pokonaliśmy dziesiątki tysięcy kilometrów, zobaczyliśmy wiele miejsc w Azji, Ameryce Południowej i Oceanii. Żeglowaliśmy jachtem po oceanie i wędrowaliśmy pieszo wysoko w górach. Poznaliśmy wiele osób, kultur, kolorów skóry i języków. To pierwsze 12 miesięcy naszego małżeństwa. Przeczytaj o tym i też ruszaj w świat.”

Zasady zabawy:

W komentarzach poniżej (nie na facebooku) napisz gdzie znajduje się i jak się nazywa wulkan z tego zdjęcia. Książkę zgarnie pierwsza osoba, która prawidłowo wskaże nazwę i lokalizację wulkanu. Państwo Przybyszowie dotarli tu w pierwszych tygodniach swojego roku miodowego.

vulcano

0

 likes / 8 Comments
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

 • Paweł

  Bromo – Indonezja. Już kiedyś widziałem to zdjęcie 😉

 • Nat

  Jest to Mount Bromo!! Na wyspie Java w Indonezji!! :)) w masywie Tenggera:) is that right??

 • Juliana

  Bromo!!! 😀

 • Michal Soloducha

  Ulawun, Papua Nowa Gwinea

 • Sandritto

  Bromo – we wschodniej części Jawy w Indonezji. Dokładna lokalizacja 7°56′30″S 112°57′00″ 🙂

 • Michal

  Uhh, chyba skucha…

 • Łukasz

  Name Volcano : Tacora
  Localization : Chile N.

 • Michał Prokurat

  Czy konkurs został rozstrzygnięty? Jest to Park Narodowy Bromo Tengger Semeru w Indonezji (miasteczko Cemoro Lawang) od lewej zgodnie z ruchem wskazówek zegara widzimy: Bromo, Semeru (drugi plan), Batok.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec