04
Lis-2013

Uwaga, ogłaszam konkurs! Do wygrania podróż dookoła świata

goniąc marzeniaW podróż dookoła świata zabiorą Cię Państwo Przybyszowie, którzy zaraz po ślubie spakowali plecaki, zamknęli za sobą drzwi mieszkania i wyjechali na rok. W książce „Goniąc Marzenia…” opisują żeglugę po Pacyfiku, życie wśród plemion odciętych od cywilizacji, zdobywanie wulkanów i uroki Ameryki Południowej. Dzięki uprzejmości księgarni Matras egzemplarz „Goniąc Marzenia…” może trafić w Twoje ręce.

Zasady zabawy poznacie poniżej.

„Poznaliśmy się na studiach. Tak po prostu na studenckim wyjeździe. Później, jak większość naszych znajomych, pracowaliśmy w różnych firmach. Nadszedł czas zaręczyn i przygotowań do ślubu. A w nas, razem i w każdym osobno, zaczęło dojrzewać wielkie marzenie. Wyjechać daleko i na długo… Setki godzin przegadaliśmy, zamartwiając się, co to będzie. Wiele pytań i zawsze mniej odpowiedzi. Wreszcie decyzja: pobieramy się i jedziemy w podróż dookoła świata! Marzenia są po to, żeby je realizować! Kupiliśmy porządne plecaki, spakowaliśmy się, zamknęliśmy za sobą drzwi mieszkania i wyjechaliśmy na rok. Pokonaliśmy dziesiątki tysięcy kilometrów, zobaczyliśmy wiele miejsc w Azji, Ameryce Południowej i Oceanii. Żeglowaliśmy jachtem po oceanie i wędrowaliśmy pieszo wysoko w górach. Poznaliśmy wiele osób, kultur, kolorów skóry i języków. To pierwsze 12 miesięcy naszego małżeństwa. Przeczytaj o tym i też ruszaj w świat.”

Zasady zabawy:

W komentarzach poniżej (nie na facebooku) napisz gdzie znajduje się i jak się nazywa wulkan z tego zdjęcia. Książkę zgarnie pierwsza osoba, która prawidłowo wskaże nazwę i lokalizację wulkanu. Państwo Przybyszowie dotarli tu w pierwszych tygodniach swojego roku miodowego.

vulcano

0

 likes / 8 Comments
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

 • Paweł

  Bromo – Indonezja. Już kiedyś widziałem to zdjęcie 😉

 • Nat

  Jest to Mount Bromo!! Na wyspie Java w Indonezji!! :)) w masywie Tenggera:) is that right??

 • Juliana

  Bromo!!! 😀

 • Michal Soloducha

  Ulawun, Papua Nowa Gwinea

 • Sandritto

  Bromo – we wschodniej części Jawy w Indonezji. Dokładna lokalizacja 7°56′30″S 112°57′00″ 🙂

 • Michal

  Uhh, chyba skucha…

 • Łukasz

  Name Volcano : Tacora
  Localization : Chile N.

 • Michał Prokurat

  Czy konkurs został rozstrzygnięty? Jest to Park Narodowy Bromo Tengger Semeru w Indonezji (miasteczko Cemoro Lawang) od lewej zgodnie z ruchem wskazówek zegara widzimy: Bromo, Semeru (drugi plan), Batok.