O MNIE

IMG_8134

Potrzebujesz świeżego powietrza, nowych doznań, podróży w miejsca dalekie i bliskie. Chcesz leżeć w hamaku na maleńkiej wyspie, zjeść prawdziwe tajskie curry, zostać wolontariuszem w Indonezji. Chcesz być szczęśliwy i czuć, że nie marnujesz swojego czasu. Chcesz żyć na 100%.

Rozumiem Cię. W październiku 2012 roku postanowiłam, że w dwa lata zaoszczędzę pieniądze i wyruszę w podróż dookoła świata. Zebrałam fundusze, złożyłam wypowiedzenie z pracy i kupiłam bilet do Indii w jedną stronę. Na początku 2015 roku rozpoczęłam największą przygodę swojego życia.

Zostań na dłużej, a pokażę Ci jak spełniać marzenia. A najlepiej już teraz polub mój fanpage – to tam jestem każdego dnia. Kliknij TUTAJ.

Oprócz podróżowania moją pasją jest muzyka: pisanie własnych utworów, śpiewanie, koncerty i spotykanie moich ulubionych wykonawców. Oto mój ostatni projekt, dzięki któremu poznałam Taylor Swift:

W 2013 roku odwiedziłam 13 europejskich miast, grałam na ulicach piosenki Taylor Swift i w końcu POZNAŁAM JĄ OSOBIŚCIE.”

Po co to wszystko?
Prowadzę tego bloga, by pokazać wam, że można spełniać marzenia, pomimo tego, że są one abstrakcyjne i każdy wokół próbuje nam wmówić, że sie nie uda. Chcę wam również pokazać, że ludzie są z natury dobrzy. Wszystko po to abyście mogli odkrywać zakątki naszej cudownej planety częściej i taniej.

Jeśli chcecie zwiedzić świat za grosze, to znaleźliście się w dobrym miejscu. Będzie wam potrzebna odwaga, determinacja i odrobina szaleństwa 🙂

—————————————–

Znajdziecie mnie też tu:

Pisali o mnie:

dd tvn

interiaaonetpoznaj swiat