O MNIE

IMG_8134

Chcesz być szczęśliwa, czuć spełnienie i nie marnować cennego czasu. Chcesz żyć na 100%.

Rozumiem Cię. W październiku 2012 roku postanowiłam, że w dwa lata zaoszczędzę pieniądze i wyruszę w samotną podróż dookoła świata. Miała być ona odpowiedzią na pustkę, którą czułam w sercu, pomimo bardzo dobrej pracy i stabilnego związku. Zebrałam 40 000 złotych, złożyłam wypowiedzenie i kupiłam bilet do Indii w jedną stronę. Na początku 2015 roku rozpoczęłam największą przygodę swojego życia, która trwa do teraz.

W trakcie podróży po 40 krajach i mieszkaniu w Australii, Kostaryce, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych  wymyśliłam niekonwencjonalny styl życia. Polega on na:

  • słuchaniu serca i intuicji
  • mieszkaniu blisko natury, w lesie, dżungli, nad jeziorem lub oceanem
  • robienia zawodowo tylko tego, czego kocham (fotografia i pisanie)
  • inwestowaniu w siebie (wykorzystywania przychodów na dalszą naukę)
  • pomaganiu innym (wolontariatach)

Dlatego dziś:

Robię zdjęcia zakochanym parom dookoła świata, czego efekty możecie zobaczyć na annabandura.com.

Bloguję na cały etat.

Piszę książkę, która opowiada historię podróży dookoła świata. Planowany termin publikacji to grudzień 2019.

Zostań na dłużej, a pokażę Ci jak spełniać marzenia. A najlepiej już teraz polub mój fanpage – kliknij TUTAJ i odwiedź instagrama – to tam jestem codziennie na stories.

Oprócz podróżowania moją pasją jest muzyka: pisanie własnych utworów, śpiewanie, koncerty i spotykanie moich ulubionych wykonawców. Oto mój ostatni projekt, dzięki któremu poznałam Taylor Swift:

W 2013 roku odwiedziłam 13 europejskich miast, grałam na ulicach piosenki Taylor Swift i w końcu POZNAŁAM JĄ OSOBIŚCIE.”

Po co to wszystko?
Prowadzę tego bloga, by pokazać wam, że można spełniać marzenia, pomimo tego, że są one abstrakcyjne i ludzie wokół próbują nam wmówić, że się nie uda. Chcę wam również pokazać, że ludzie są z natury dobrzy. Wszystko po to abyście mogli odkrywać zakątki naszej cudownej planety częściej, lepiej, z zaufaniem, po swojemu.

—————————————–

Znajdziecie mnie też tu:

Pisali o mnie:

dd tvn

interiaaonetpoznaj swiat