airbnb8

Mieszkanie na Airbnb może być tańsze niż pokój w hotelu, a nawet w hostelu, a dodatkowo daje nam to, co najcenniejsze – wolność. Jakiś czas temu po raz pierwszy skorzystałam z tej strony i powiem szczerze, że nie mogłam lepiej trafić. Popatrzcie na zdjęcia.

airbnb13

Dom pośrodku niczego. Otoczony górami, kąpiący się w soczystej zieleni, zaledwie dwie minuty od magicznego jeziora. Bajka.

airbnb3

Mieliśmy tam wszystko. Ogród przed domem do zawodów frisbee, miejsce na ognisko, własny parking, wyjątkowo dużą, drewnianą kuchnię i trzy sypialnie.

airbnb4

Mieszkaliśmy w tej uroczej chatce w sześć osób, płacąc po 50 zł za dobę. Aha, zapomniałam dodać, gdzie znajduje się to cudo. Moi drodzy, w Słowenii.

airbnb2

Airbnb świetnie się sprawdza, gdy podróżujemy większą grupą, chcemy mieszkać w konkretnej dzielnicy lub potrzebujemy spokoju i wolności. Moim zdaniem para wybierająca się na klasyczny city break  będzie miała większą swobodę (i zabawę) w prywatnym mieszkaniu, niż w hostelu.

airbnb10

Airbnb pobiera opłaty za wynajem (6-12% procent zarówno od wynajmującego jak i właściciela) i nawet nie wiem jakbyście bardzo się starali, to nie uda wam się uniknąć dodatkowych kosztów. Spryciarze posiadają doskonały system wykrywania „krętaczy”, którzy chcą co nieco zaoszczędzić i umówić się z właścicielem na boku.

Marzy mi się jeszcze Airbnb w Paryżu, w kamienicy na 7 piętrze z widokiem na wieżę Eiffla. Takie tam dziewczyńskie marzenie.

1

 likes / 20 Comments
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec