tatry z daleka

Czas pożegnać się z Tatrami na 12 miesięcy. Czas sprawdzić nowy aparat, zrobić parę ujęć i nakręcić pierwszy film. Czas wypróbować plecak na kółkach. Czas pobyć ze sobą sam na sam.

droga do mo

Chyba nie muszę was namawiać do samotnej wycieczki po białych szczytach. Góry mają to do siebie, że uzależniają, dlatego już planuję kolejny wyjazd – między Świętami a Nowym Rokiem. Wędrując po tatrzańskich szlakach przypomniałam sobie, że w mojej podróży dookoła świata otrę się o Himalaje. Aby nie było to nieśmiałe spoglądanie na himalajskie szczyty (w dużej mierze oczami wyobraźni) przedwczoraj kupiłam bilet lotniczy z Indii do Nepalu.

tatry zima

Gdy doszłam do Morskiego Oka nad jeziorem wylało się mleko. Mgła była tak gęsta, że ledwo widziałam drogę. Warto było poczekać na wiatr, promienie słońca i błękitno-białe niebo.

ja

Portrety lepiej się ćwiczy na kimś niż na sobie, to fakt. Plecak sprawdził się w 70%, przyda mu się lekki tuning, który będzie polegał na przyszyciu lub założeniu osobnego pasa biodrowego. Ale kółka są świetne!

morskie oko

Ostatnie spojrzenie na Morskie Oko.

UWAGA, UWAGA. Zapraszam na mój pierwszy film podróżniczy! Jaram się długością (całe 2 minuty), doskonałym podkładem i sprzyjającą pogodą.

2

 likes / 21 Comments
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec