05
Lut-2014

Marząc o spotkaniu z Taylor Swift

Ten tydzień kończy się w środę, gdyż jestem w drodze do Berlina, a w piątek 7 lutego wezmę udział w spektakularnym widowisku – koncercie Taylor Swift. Przygotowania do tego dnia trwały prawie dwa miesiące, wiązało się to z zakupem światełek, materiałów papierniczych, wykonaniem stroju i plakatu oraz zamówieniem prezentu dla Taylor (który ostatecznie nie przyjechał 🙁 ). Zapowiada się naprawdę świetny weekend, tęskniłam za Taylor, minęły już prawie trzy lata od Speak Now Tour w Londynie. 

Fani Taylor uwielbiają kostiumy i kolorowe szyldy, a głównie dlatego, że dzięki swojej oryginalności i zaangażowaniu mogą otrzymać zaproszenie do Clubu Red, gdzie po koncercie czeka na nich pizza, dietetyczna cola, maszyna do robienia zdjęć i… Miss Swift.

TS1 TS5 TS13Ostatnia płyta nosi nazwę RED, zatem na stadionach i arenach dominuje kolor czerwony, a na co drugiej koszulce można znaleźć właśnie ten napis. Chcąc się wyróżnić postanowiłam odwołać się do mojego projektu 13 miast dla Taylor Swift.

TS15 TS16

Przynajmniej 70% osób ubierze: czerwone spodnie czerwone sukienki, czerwone bluzki itp. itd., dlatego ja postawiłam na kolor biały i czerwone dodatki – pompony oraz podświetlany wianek wykonany z bibuły i diod.

TS6

W ciemnej hali wypełnionej 17 000 fanów można pozostać niezauważonym, w związku z tym warto pomyśleć o oświetleniu 🙂 W poprzednim poście pokazałam wam strój stworzony ze światełek choinkowych, jednak przedwczoraj o2 Arena w Berlinie zakazała wnoszenia tego typu lampek :/. NAGLE.
Na szczęście wpadłam na inny pomysł.

TS11

Taylor uwielbia historię, książki, a w szczególności miłosne nowele, dlatego zamówiłam dla niej powieść osadzoną w II wojnie światowej. Niestety pewien allegrowicz od trzech tygodni zwlekał z wysyłką i zostałam z niczym. Postanowiłam podarować jej mój PIERWSZY rysunek. Coś ma nie tak z oczami, no ale teraz już nic nie zrobię.

TaylorSwift1stDrawing

Dodatkowo napisałam kartki dla jej rodziców i członków zespołu.

TS12

Pytanie 1 – czy akurat tego dnia będzie Club Red? Niestety nie  ma go na każdym koncercie
Pytanie 2 – jeśli już będzie to czy zostanę zauważona? 🙂

A oto czego się spodziewać na RED TOUR:

Trzymajcie kciuki!

 

0

 likes / 5 Comments
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec