Fejm, prywatny kierowca, apartament i zupełnie inne niż się spodziewałam studio, czyli kulisy Dzień Dobry TVN. 

dd tvn 3

Oświadczam, że do Dzień Dobry TVN można się dostać z ulicy! Prosto z ulic europejskich miast, gdzie na gitarze grałam i śpiewałam piosenki Taylor Swift trafiłam do studia TVN, by opowiedzieć o moim spełnionym marzeniu – spotkaniu z ukochaną Taylor – oraz o zbliżającej się podróży dookoła świata. Wywiad możecie obejrzeć TUTAJ.

warsaw

Do stolicy przyjechałam dzień przed nagraniem, a TVN zapewnił mi nocleg w jednym z warszawskich apartamentów. Następnego ranka odebrał mnie sympatyczny kierowca, przejażdżkę umiliłam sobie rozmową z Miss Beskidu 2014 Karoliną Trepką, która tego dnia również była gościem programu. Mój wywiad przekładany był 4 razy (!), ale w końcu 14 maja 2014 roku zasiadłam na skórzanym fotelu, w gmachu na rogu Hożej i Marszałkowskiej.

dd tvn 1

Studio w rzeczywistości jest o wiele mniejsze niż to, które widzimy na ekranach naszych telewizorów, atmosfera  natomiast jest luźna, domowa. Na planie krząta się około 20-30 osób, podczas reklam ma się wrażenie, że praca na ten dzień jest skończona, ale tuż przed kolejnym wejściem na antenę słysząc „4,3,2,1” wszyscy pośpiesznie wracają na stanowiska.

dd tvn 4

Zanim jednak dostałam się do studia, na parterze musiałam przejść przez pierwszą ochronę, potem na dziewiątym piętrze przez drugą. Ledwo weszłam do środka poznałam uśmiechniętą dziewczynę z redakcji, która odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Następnie zostałam skierowana do pań wizażystek.

dd tvn 2

Przed wywiadem miałam jeszcze 10 minut, żeby ochłonąć, napić się wody, poobserwować studio. Gdy podpięto pode mnie wszystkie kabelki i posadzono na fotelu myślałam tylko o tym, aby nie było widać moich trzęsących się nóg! Tuż przed wejściem na antenę podałam rękę prowadzącym – Dorocie i Marcinowi. Wywiad poszedł sprawnie, pytania były interesujące, rozmowa miała swobodny charakter, a atmosferę rozluźniał Prokop, co chwilę rzucając żartami. Dostałam od niego zaproszenie do „Mam Talent” – myślicie, że powinnam skorzystać? 😉

dd tvn

Tuż po wywiadzie na scenie pojawił się duet The Dumplings, który promował swój najnowszy album.

the Dumplings

I na koniec pamiątkowe foto z Miss Beskidu 2014.

z Karolina Trepka

Po wywiadzie otrzymałam masę gratulacji i przemiłych wiadomości, za które bardzo dziękuję. Pojawiły się też ciekawe propozycje współpracy, o których napiszę już niebawem.

1

 likes / 4 Komentarze
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec