Fejm, prywatny kierowca, apartament i zupełnie inne niż się spodziewałam studio, czyli kulisy Dzień Dobry TVN. 

dd tvn 3

Oświadczam, że do Dzień Dobry TVN można się dostać z ulicy! Prosto z ulic europejskich miast, gdzie na gitarze grałam i śpiewałam piosenki Taylor Swift trafiłam do studia TVN, by opowiedzieć o moim spełnionym marzeniu – spotkaniu z ukochaną Taylor – oraz o zbliżającej się podróży dookoła świata. Wywiad możecie obejrzeć TUTAJ.

warsaw

Do stolicy przyjechałam dzień przed nagraniem, a TVN zapewnił mi nocleg w jednym z warszawskich apartamentów. Następnego ranka odebrał mnie sympatyczny kierowca, przejażdżkę umiliłam sobie rozmową z Miss Beskidu 2014 Karoliną Trepką, która tego dnia również była gościem programu. Mój wywiad przekładany był 4 razy (!), ale w końcu 14 maja 2014 roku zasiadłam na skórzanym fotelu, w gmachu na rogu Hożej i Marszałkowskiej.

dd tvn 1

Studio w rzeczywistości jest o wiele mniejsze niż to, które widzimy na ekranach naszych telewizorów, atmosfera  natomiast jest luźna, domowa. Na planie krząta się około 20-30 osób, podczas reklam ma się wrażenie, że praca na ten dzień jest skończona, ale tuż przed kolejnym wejściem na antenę słysząc „4,3,2,1” wszyscy pośpiesznie wracają na stanowiska.

dd tvn 4

Zanim jednak dostałam się do studia, na parterze musiałam przejść przez pierwszą ochronę, potem na dziewiątym piętrze przez drugą. Ledwo weszłam do środka poznałam uśmiechniętą dziewczynę z redakcji, która odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Następnie zostałam skierowana do pań wizażystek.

dd tvn 2

Przed wywiadem miałam jeszcze 10 minut, żeby ochłonąć, napić się wody, poobserwować studio. Gdy podpięto pode mnie wszystkie kabelki i posadzono na fotelu myślałam tylko o tym, aby nie było widać moich trzęsących się nóg! Tuż przed wejściem na antenę podałam rękę prowadzącym – Dorocie i Marcinowi. Wywiad poszedł sprawnie, pytania były interesujące, rozmowa miała swobodny charakter, a atmosferę rozluźniał Prokop, co chwilę rzucając żartami. Dostałam od niego zaproszenie do „Mam Talent” – myślicie, że powinnam skorzystać? 😉

dd tvn

Tuż po wywiadzie na scenie pojawił się duet The Dumplings, który promował swój najnowszy album.

the Dumplings

I na koniec pamiątkowe foto z Miss Beskidu 2014.

z Karolina Trepka

Po wywiadzie otrzymałam masę gratulacji i przemiłych wiadomości, za które bardzo dziękuję. Pojawiły się też ciekawe propozycje współpracy, o których napiszę już niebawem.

1

 likes / 4 Komentarze
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

  • Isabela Garncarczyk

    Wow, podziwiam cie i twoja determinacje! Jestes osoba ktora powinno sie nasladowac 🙂 Pieknie ci poszlo. Zycze duzo powodzenia a ty tez trzymaj kciuki za moje plany.

  • kosz-alina

    Ostatnie zdjęcie – wyglądacie jak dwie piękne siostry 🙂