04
Kwi-2017

Jaki wybrać hosting dla bloga?

Przyszedł czas na wiosenne porządki, również te blogowe :). Jeśli myślisz o założeniu pierwszego bloga, albo od jakiegoś czasu prowadzisz swoją stronę, ale chcesz zmienić dostawcę hostingu ten post jest dla ciebie. To, gdzie zawiśnie twój blog jest niezwykle ważne. Zatem jak wybrać hosting dla bloga, aby działał on poprawnie?

Kiedyś wrzuciłam ogłoszenie na gumtree „pomóż mi ogarnąć moją stronę www w zamian za….”. Tu podałam kilka rzeczy do wyboru. Nie pamiętam co to dokładnie było, ale pewnie jakieś korepetycje z angielskiego. Zgłosił się pewien chłopak, który pracował w Interii i w jeden wieczór wytłumaczył mi niesamowicie dużo rzeczy. Usiedliśmy w fajnej knajpce na Podgórzu, załatwiliśmy najważniejsze blogowe sprawy, a potem w ramach podziękowania wysyłałam mu pocztówki z podróży dookoła świata. Miał nawet jakiś mały serwer, na którym pozwolił mi powiesić swojego bloga.

Taki bezpłatny hosting dla bloga, to była świetna pomoc dla początkującego blogera i do dziś jestem za to wdzięczna.

Później przeniosłam się w bardziej profesjonalne miejsce.

jaki wybrać hosting dla bloga?

Zrobiłam niemały research i ostatecznie zdecydowałam się na hosting dla bloga w atthost.pl. Aby recenzja była rzetelna postanowiłam poczekać z jej napisaniem pięć miesięcy.

Dlaczego atthost.pl?

1) Po pierwsze, kochają WordPressa. Ich strona jest również postawiona na WordPressie, a ich autorski panel użytkownika jest bardzo intuicyjny.

2) Po drugie, za 7 złotych miesięcznie otrzymujesz hosting o pojemności 21 GB, nielimitowany transfer, bezpłatną rejestrację domeny i support, który odpisuje ci w błyskawicznym tempie.

3) Po trzecie, każdemu użytkownikowi zapewniają możliwość skorzystania z autoinstalatora, dzięki któremu można mieć własną stronę w ciągu kilkudziesięciu sekund.

4) Po czwarte, wypracowali  jedne z najlepszych w Polsce zabezpieczeń WordPressa, które eliminują 99% ataków – odkąd się do nich przeniosłam nie odnotowałam ani jednego ataku.

5) Po piąte, zapewniają dożywotnią gwarancję ceny hostingu (!).

6) Po szóste, kopie zapasowe tworzone są cztery razy dziennie i przechowywane przez 7 dni.

7) I ostatnia rzecz, która pomogła mi w podjęciu decyzji – robią wszystko za ciebie! Przenoszą twoją stronę i skrzynki e-mail, a ty nie musisz się obawiać o dostępność twojej strony.

A na końcu bonus – możesz skorzystać z 14-dniowego okresu testowego – zupełnie za darmo, bez żadnych zobowiązań i ukrytych opłat.

Nie radzę decydować się na współpracę z nieznaną firmą, bo może to przysporzyć kłopoty. Nie polecam też darmowego hostingu, bo na twojej stronie będą się wyświetlać reklamy w różnych miejscach i o dziwnych porach. Może to skutecznie zniechęcić użytkowników do przeglądania twojego bloga. Poza tym darmowe hostingi cechują się ograniczeniami w ilości przesyłanych danych.

Dobrze wiedzieć, że mogę spać spokojnie, gdy blog pracuje bez zastrzeżeń.

A TERAZ PREZENT DLA CIEBIE

Wraz z atthost.pl przygotowaliśmy dla was kod zniżkowy, który upoważnia do otrzymania 10% rabatu na hosting.

Jak to zrobić?

Odpal teraz atthost.pl.

Wybierz odpowiadający ci plan.

Wpisz kod nadiavstheworld

Gotowe 🙂

We wpisie znajduje się link partnerski – jeżeli z niego skorzystasz, to dostanę małą prowizję od zakupionych przez Ciebie usług. Czytacie ten blog dzięki atthost.pl. Korzystam z ich rozwiązań i mogę je polecić. Kupując przez linki partnerskie nic nie tracisz, a wręcz przeciwnie: robisz dobro! Wspierasz rozwój mój i tego bloga. Dzięki 🙂

0

 likes / 23 Komentarze
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec