11
Sty-2014

Jak poznać swojego idola? Dziś słówko o Taylor Swift

TS

Czy trzeba być na bieżącą z portalami plotkarskimi, jeździć na wszystkie koncerty, śledzić gwiazdy do hotelu? Po częsci tak. W 2012 roku udało mi się poznać mojego ukochanego Joshuę Radina – amerykańskiego wokalistę i tekściarza. Wkrótce o tym opowiem. Kiedyś wymyśliłam sobie też, że spotkam się z Taylor Swift, moją największą inspiracją. I wiem, że jestem coraz bliżej. 

W 2013 roku pojechałam do 13 europejskich miast, by na ulicach grać piosenki Miss Swift. Projekt spotkał się dużym zainteresowaniem, opowiedziano o mnie w Onecie, prowadzę też rozmowy z DD TVN na temat możliwości udziału w programie.

GOOD NEWS! Asystentka jednego z głównych gitarzystów TS napisała do mnie wczoraj maila, w którym zapewniła, że Paul Sidoti obejrzał mój filmik! W dalszym ciągu nie wiem czy Taylor miała okazję go zobaczyć, ale dodało mi to trochę otuchy. Wysłałam prawie 500 tweetów do członków zespołu i tancerzy Taylor z linkiem do mojego projektu i niestety nikt nie raczył “przesłać go dalej”, dodać do ulubionych lub odpowiedzieć. Napisałam również prywatne wiadomosci do tancerzy Taylor:

– jeden z nich nie odpisał, chociaż widziałam, że wyświetlił wiadomości

– kolejna w ogóle ich nie odczytała, tylko… dodała mnie do znajomych

– ostatni mnie zablokował, więc już nie widzę jego profilu na FB xD

Na szczęście pod moim projektem na youtube widzowie pozostawiają mnóstwo miłych komentarzy, co sprawia, że dalej wierzę i nie odpuszczam.

Jest jeszcze jeden sposób, aby spotkać Taylor. Podczas jej koncertów osoby z ekipy wybierają ok. 20 osób, które się najlepiej bawią, mają na sobie ciekawe, podświetlane stroje i plakaty. Koncert odbędzie się 7 lutego w Berlinie, więc powoli kolekcjonuję sprzęt. Poniżej prezentuję elementy mojego “przebrania”. Kupiłam też farbkę świecącą w ciemności, którą zamierzam namalować napis “I went to 13 cities to play your songs. Have you seen the video yet?!”. Czy coś takiego 😉 Przypomnę, że najnowszy album Taylor Swift nosi nazwę RED.

 TS concert_5

Światełka chowamy i zapalamy

TS concert_4

Oto farbka świecąca w ciemności, na razie małe opakowanie na próbę

TS concert_3

Czerwone gąbki

gabki

Pompony

TS concert_2

A oto galeria moim zdaniem najciekawszych przebrań:

0

 likes / 4 Komentarze
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec