11
Sty-2014

Jak poznać swojego idola? Dziś słówko o Taylor Swift

TS

Czy trzeba być na bieżącą z portalami plotkarskimi, jeździć na wszystkie koncerty, śledzić gwiazdy do hotelu? Po częsci tak. W 2012 roku udało mi się poznać mojego ukochanego Joshuę Radina – amerykańskiego wokalistę i tekściarza. Wkrótce o tym opowiem. Kiedyś wymyśliłam sobie też, że spotkam się z Taylor Swift, moją największą inspiracją. I wiem, że jestem coraz bliżej. 

W 2013 roku pojechałam do 13 europejskich miast, by na ulicach grać piosenki Miss Swift. Projekt spotkał się dużym zainteresowaniem, opowiedziano o mnie w Onecie, prowadzę też rozmowy z DD TVN na temat możliwości udziału w programie.

GOOD NEWS! Asystentka jednego z głównych gitarzystów TS napisała do mnie wczoraj maila, w którym zapewniła, że Paul Sidoti obejrzał mój filmik! W dalszym ciągu nie wiem czy Taylor miała okazję go zobaczyć, ale dodało mi to trochę otuchy. Wysłałam prawie 500 tweetów do członków zespołu i tancerzy Taylor z linkiem do mojego projektu i niestety nikt nie raczył “przesłać go dalej”, dodać do ulubionych lub odpowiedzieć. Napisałam również prywatne wiadomosci do tancerzy Taylor:

– jeden z nich nie odpisał, chociaż widziałam, że wyświetlił wiadomości

– kolejna w ogóle ich nie odczytała, tylko… dodała mnie do znajomych

– ostatni mnie zablokował, więc już nie widzę jego profilu na FB xD

Na szczęście pod moim projektem na youtube widzowie pozostawiają mnóstwo miłych komentarzy, co sprawia, że dalej wierzę i nie odpuszczam.

Jest jeszcze jeden sposób, aby spotkać Taylor. Podczas jej koncertów osoby z ekipy wybierają ok. 20 osób, które się najlepiej bawią, mają na sobie ciekawe, podświetlane stroje i plakaty. Koncert odbędzie się 7 lutego w Berlinie, więc powoli kolekcjonuję sprzęt. Poniżej prezentuję elementy mojego “przebrania”. Kupiłam też farbkę świecącą w ciemności, którą zamierzam namalować napis “I went to 13 cities to play your songs. Have you seen the video yet?!”. Czy coś takiego 😉 Przypomnę, że najnowszy album Taylor Swift nosi nazwę RED.

 TS concert_5

Światełka chowamy i zapalamy

TS concert_4

Oto farbka świecąca w ciemności, na razie małe opakowanie na próbę

TS concert_3

Czerwone gąbki

gabki

Pompony

TS concert_2

A oto galeria moim zdaniem najciekawszych przebrań:

0

 likes / 4 Komentarze
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

  • Szalona, ale podoba mi się! :))

  • Anna Szopa

    Podziwiam Cię za wytrwałość i determinację w dążeniu do obranych celów;) Napisz kiedyś artykuł jak Ty to robisz! 🙂

  • Mario

    Naprawdę mam nadzieję, że poznasz Taylor!

  • Mopcno trzymam ca Ciebie kciuki, inspirujesz!