byron bay

A dokładnie w słonecznym Gold Coast, twoje życie byłoby łatwiejsze i przyjemniejsze. Dlaczego?

Wczesnym porankiem chętnie zbierałbyś się z łóżka, by wyprowadzić ukochane psy. Ale nie po zwykłym podwórku tylko specjalnym psim parku, gdzie spotkałbyś uśmiechniętych sąsiadów, którzy chętnie zatrzymają się na pogawędkę. Kolejną godzinę spędziłbyś na joggingu po złotej plaży, mijając kilka wysportowanych i radosnych ciał. Po powrocie do domu nakarmiłbyś dziesiątki kolorowych papug, głośno wykrzykujących swoje racje. Pozdrowiłbyś też kangury, beztrosko biegające po twoim ogrodzie.

Promienie porannego słońca delikatnie muskałyby twoją twarz, a dostojne palmy zapewniłyby przyjemny cień. Spakowałbyś sałatę z dynią, nasiona i organiczne przekąski i ruszyłbyś do biura. Pracowałbyś ciężko lub lekko, długo lub krótko i byłbyś panem swojego czasu wolnego. Zamiast stresować się stojąc w korkach puściłbyś radio na fulla i śpiewał „it’s a beautiful day”.

australia1

W upalny dzień chowałbyś się w chłodzie lasu deszczowego. Zimę przeczekałbyś w krótkich spodenkach. Na weekend jeździłbyś do takich miejsc jak Byron Bay, czyli do najbardziej na wschód wysuniętego miejsca w Australii, a piątkowe wieczory spędzałbyś w Surfers Paradise – najpopularniejszej imprezowni kontynentu. Jadłbyś soczyste, egzotyczne owoce i pił schłodzone australijskie wino. Surfowałbyś po wysokich falach i oglądał zachód słońca na plaży z grupką opalonych, roześmianych dziewczyn. Wakacje spędzałbyś w Indonezji, Tajlandii lub na Filipinach.

surfers

Brzmi nieźle, co? To moje świeże, bardzo świeże wrażenia z Gold Coast, a post został zainspirowany przez osoby z mojego otoczenia. Całkiem fajne to życie w Australii.

Wpadłam tu trochę przypadkiem, ale chętnie zostałabym na dłużej. Rodzina kusi, zachęca, zaprasza. Nie chcą mnie wypuścić. I co robić?! 😉

gold coast view point koala sign surfers paradise

waterfall mountains surfers paradise 1

1

 likes / 27 Comments
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec