06
Mar-2014

Co nowego + zapowiedź konkursu

valancia

Hola todos!
To nie podróżowanie odcięło mnie ostatnio od świata. Przeprowadzka, koncerty, wywiady (sic!) i kurs hiszpańskiego – te wszystkie rzeczy pochłonęły mnóstwo mojego czasu. Ale jestem już z wami! I dziś opowiem o punkcie, który muszę dopisać do mojej listy celów na 2014 rok. Będzie też zapowiedź konkursu z bardzo atrakcyjną nagrodą! 

Dwa tygodnie temu rozpoczęłam naukę hiszpańskiego w jednej z krakowskich szkół językowych. Kiedyś już uczyłam się tego języka (głównie z youtube), ale w końcu postanowiłam porządnie się za niego zabrać. Jak pewnie wiecie w Ameryce Południowej naprawdę warto posługiwać się hiszpańskim. Po objechaniu Azji i pracy na nowozelandzkiej farmie chciałabym podjąć wolontariat w jednej z chilijskich lub peruwiańskich szkół. Moim zdaniem hiszpański to stosunkowo łatwy język, słówka wpadają do głowy szybciej niż w przypadku włoskiego, którego uczyłam się przez dwa na lata studiach. Przynajmniej początki są proste i przyjemne.

Szkoła Profi-lingua poprosiła mnie o ocenę kursu językowego, opisanie satysfakcji z zajęć i postępów w nauce. Podzielę się z wami moimi przemyśleniami, ale już wiem, że łatwo nie będzie. Zaraz muszę się przygotować do jutrzejszej kartkówki!

Ponad miesiąc temu rozdałam wam ostatnie książki, więc pomyślałam, że najwyższy czas zorganizować kolejny konkurs. Porozmawiałam z działem marketingu Profi-lingua i może będę miała dla was KURS JĘZYKOWY!

Szczegóły w przyszłym tygodniu!

P.s. Zdjęcie zrobione w słonecznej Walencji.

0

 likes / 4 Komentarze
Poleć ten post:
Jeśli chcecie być na bieżąco z moim blogiem zapiszcie się do newslettera. Raz w miesiącu napiszę do was list.

Oh no...This form doesn't exist. Head back to the manage forms page and select a different form.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec